Když jsem byla malá, tak mi nechutnalo maso. Vždy jsem snědla jen knedlíky s omáčkou a maso někomu dala. Nechutnalo mi ani mléko, brambory (po těch jsem vždy málem zvracela) a ani rýže. Nechutnaly mi žádné luštěniny (kromě syrového hrášku). Dále mi nechutnaly ořechy (a semena jako např. dýňová a slunečnicová semínka).

Jako malá (a ani nikdy později) jsem neměla ráda sladké. Neměla jsem ráda bílý cukr, sušenky, čokoládu. Občas jsem si dala bonbóny nebo zmrzlinu, ale jinak nic. Když mi někdo nabízel sušenky, tak jsem nechápala, jak to někdo může jíst a čokoládu jsem do sebe tlačila opakovaně, ale vždycky jsem snědla jeden až dva dílky a dál už mi to nechutnalo a nemohla jsem sníst víc. Jediná čokoláda, která mi chutnala, byla bílá. Nejhorší ze sladkých jídel jsou asi zákusky a vánoční cukroví.

A nakonec mi nechutnala aromata, obzvláště vanilkové a jahodové aroma. Když mám (i kvalitní) čaj s aroma, tak vypiju jeden šálek a pak už mi čaj nechutná a můžu celý balíček vyhodit. Naopak čaj ochucený jasmínovými květy, můžu pít jak chci.


ODHALENÍ (čtěte i popisky u odkazů):

maso - zde
mléko - zde
brambory - zde
rýže - nevím, proč mi nechutnala
luštěniny - zde
ořechy a semena - zde
cukr - zde
čokoláda - zde
vanilkové/jahodové aroma - zde
vařená strava - zde

DODĚLAT mák, sója a rozdělit na dva články, namísto čtěte i popisky to vypsat před "zde"
http://forum.vitarian.cz/viewtopic.php?t=1266
http://www.freepub.cz/2013/95-sojovych-produktu-vam-muze-poskodit-zdravi/


...